•  
    Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
    Results 51 to 55 of 55

    Thread: hi to all from Greece

    1. #51
      oli
      oli is offline
      What's wrong with my car?
      Join Date
      Apr 2014
      Location
      Flemington NJ
      Posts
      26
      Thanks
      0
      Thanked 1 Time in 1 Post
      Quote Originally Posted by constantinos View Post
      Καλησπέρα παιδιά, πως πάνε τα aveo σας; Πριν λίγες μέρες πήρα κι εγώ ένα μεταχειρισμένο Aveo του 2012, diesel την έκδοση hatchback στα 95 άλογα (LTZ). Έχω δύο θεματάκια όμως. Μου βγάζει ανα διαστήματα το code 89 (συνήθως πριν το βαλω μπρος, μέτα δεν ξαναεμφανίζεται ή εμφανίζεται σπάνια στην πορεία), στο ίντερνετ διάβασα για θερμοστάτη και είπα να κάνω μια ερώτηση και εδώ. Επίσης πριν το βάλω μπρος βγάζει και το code 24, στο manual λέει πως είναι ο φωτισμός της πινακίδας, αλλά λειτουργεί κανονικά ο φωτισμός, καμιά ιδέα πάνω σε αυτό; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

      Καλοτάξιδο Κωνσταντίνε! Πολύ καλή επιλογή! Για το code 89 δεν γνωρίζω, όμως επειδή το αυτοκίνητο δεν διαθέτει θερμόμετρο νερού, να είσαι προσεκτικός. Για το code 24, όταν αγόρασα το δικό μου, ο πωλητής μου είπε ότι ακόμα και λαμπάκια πρέπει να αγοράζω original για να μην έχω πρόβλημα με το computer του αυτοκινήτου. Μήπως ο προηγούμενος ιδιοκτήτης άλλαξε αυθαίρετα λαμπάκι πινακίδας? Στη διάθεση σου για οτιδήποτε άλλο.



    2. #52
      What's wrong with my car?
      Join Date
      Jan 2018
      Location
      Greece
      Posts
      9
      Thanks
      0
      Thanked 0 Times in 0 Posts
      Θα το κοιτάξω οπότε και βλέπουμε! Ευχαριστώ πολύ

    3. #53
      What's wrong with my car?
      Join Date
      Dec 2014
      Location
      greece
      Posts
      5
      Garage empty: add car
      Thanks
      1
      Thanked 0 Times in 0 Posts
      Καλησπέρα! Λόγω απουσίας μου στο εξωτερικό θα οδηγήσω ξανά το aveo μου μετά από 2 περίπου χρόνια. Τι παίζει σχετικά με αναβαθμίσεις στο My Link? Απ'οτι είδα στο Google store το bringgo δεν υπάρχει πια. Έχει αντικατασταθεί από κάποια άλλη εφαρμογή; Το Android Auto είναι συμβατό; Γενικά οποίος έχει οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά παρακαλώ ας την καταθέσει.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

    4. #54
      What's wrong with my car?
      Join Date
      Aug 2013
      Location
      greece
      Posts
      17
      Thanks
      0
      Thanked 0 Times in 0 Posts
      ο κώδικας 89 μπορεί να είναι πολλά
      εμενα 2 φορές ήταν οι βάση φίλτρου πετρελαίου....

    5. #55
      What's wrong with my car?
      Join Date
      Jan 2021
      Location
      greece
      Posts
      2
      Garage empty: add car
      Thanks
      0
      Thanked 0 Times in 0 Posts
      Kαλησπερα σε όλους....έχω το aveo του 11 t300.....ψάχνω το manual του.....μήπως το έχει κανείς σε ηλεκτρονική μορφή? Tο mail μου είναι degleris200@gmail.com.. συγκεκριμένα ψάχνω την σελίδα .ε τους κωδικούς.....αν μπορεί κανείς να βοηθήσει θα το εκτιμούσα!!!





    Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

    Posting Permissions

    • You may not post new threads
    • You may not post replies
    • You may not post attachments
    • You may not edit your posts
    •